Bianca Koltuk Takımı

Bianca Koltuk Takımı

Liste Fiyatı: 16.584 TL
9.120 TL

Ürün Kodu DGEX009

Koltuk takımında modern, sade, kullanışlı ve şık bir tasarım arayanlar için; taş, toprak, çiçek gibi doğanın içinden gelen renk ve desenler birleşerek Bianca koltuk takımını oluşturdu

Bianca Koltuk Takımı

 Koltuk takımında modern, sade, kullanışlı ve şık bir tasarım arayanlar için; taş, toprak, çiçek gibi doğanın içinden gelen renk ve desenler birleşerek Bianca koltuk takımını oluşturdu.

Dingin ve bir o kadar göz dolduran renk tonları, abartısız ama çarpıcı hatlar, ergonomik tasarımlar, doğadan ilham alan kırlent desenleri Bianca koltuk takımında bir araya geliyor.

Yaşam alanlarınızda keyifli ve huzurlu saatler vadeden Bianca koltuk takımı; hareketli sırt mekanizması ile sadece göz zevkini değil konforu da önemsediğini kanıtlıyor.

Kol yanlarındaki geometrik dikişler, hızla akan ve yeniliğe koşan zamanın içinde kalmanızı sağlıyor.

Bianca ile geçirdiğiniz zamanlar, çok daha keyifli. Çünkü içinde konfor ve rahatlık var. Film izlemek, kitap okumak, pencerenin dışında akan yaşamı seyretmek, sohbet etmek ve daha fazlası Bianca koltuk takımının sunduğu rahatlıkla her zamankinden daha keyifli.

Dilerseniz tek kişilik yatağa da dönüştürebileceğiniz koltuklar, temizliği pratik hale getiren yerden yüksek metal ve ceviz/ekru ayak alternatifleri ile şehirli kimliğinden taviz vermiyor. Tüm parçalar şık, elegant ve göz alıcı.

Doğtaş markası ayrıcalığı ile tasarlanmış Bianca koltuk takımı şehirli bir tarzın en özgün ve göz okşayan seçeneğidir.

Çünkü siz en güzelini hak ediyorsunuz.

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Üçlü Koltuk 216cm 90cm 85cm  
İkili Koltuk 175cm 90cm 85cm  
Cosy Berjer 105cm 105cm 80cm