Bristol Chester Koltuk Takımı

Bristol Chester Koltuk Takımı

Liste Fiyatı: 20.486 TL
11.953 TL

Ürün Kodu DGEX0014

Kaliteye yaşamının her alanında yer verenler için eşsiz bir seri: Bristol Chester Koleksiyonu.

Bristol Chester Koltuk Takımı

Kaliteye yaşamının her alanında yer verenler için eşsiz bir seri: Bristol Chester Koleksiyonu.

Görkemli ama asil bir stil, rafine zevkin ürünü bir oda. Klasik çizgilerin koyu renklerle buluşması, sıcak ama mesafeli bir duruş sergiliyor. Kaliteye yaşamının her alanında yer verenler için eşsiz bir seri: Bristol Chester Koleksiyonu.

Trend mavi rengi, sizi dekoratif fikirlerin öncüsü konumuna taşıyor. Kumaş alternatifleri sayesinde kendi tercihini yapmak isteyenlere seçenekler sunuyor. Kapitone yüzeyi ve ahşap ayakları, zengin görünümüne katkıda bulunuyor.

Bristol Chester Koleksiyonu hem oturma odasında, hem resmi bir kütüphanede, hem de ofiste kullanım için mükemmel bir tercih. Berjeri; ikili, üçlü ve yataklı versiyonları bulunuyor. İddialı bir klasik.

Şık yaşam alanlarının başrolündeki Bristol Chester Koleksiyonu’nun yardımcı oyuncuları olarak koyu renk ahşap parkeye, yuvarlak formlu ahşap ve metal aksesuarlara yer verebilirsiniz. Koyu renkleri bir arada kullanmaktan korkmayın: Duvarları gri-mavi bir tona boyadığınızı düşünün.

Trend öncüsü olmak cesaret gerektirir. Mumlar ve abajurlarla ışığı odaya eşit oranda dağıtabilir; aynalarla mekana boyut kazandırabilirsiniz. Aksesuarların simetrik kullanımı saray ihtişamı yaratacak. Kitaplar ve hediye objelerse gömme raflarda size yaşanmışlıkları hatırlatacak.

Klasını ortaya koymak isteyenlere. 

 
MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Üçlü Koltuk 240cm 108cm 43cm  
İkili Koltuk 200cm 108cm 73cm  
Tekli Koltuk 86cm 86cm 95cm