Catherine Yemek Odası

Catherine Yemek Odası

Liste Fiyatı: 13.109 TL
8.496 TL

Ürün Kodu DGEXY020

Kendinizi özel hissettiren bir tasarımla yemek saatleriniz şölene dönüşecek.

Takım: Konsol + Yemek Masası ve 4 Adet Sandalyeden Oluşmaktadır.

Catherine Yemek Odası

Beyaz mobilyanın asaleti, yumuşacık kumaş dokusuyla birleşince ortaya rüya gibi bir yemek odası takımı çıkıyor. Farklı renklerle dostça bir uyum yakalayan beyaz tonlar, bir yaz gecesi göğünden ilham alan maviyle, Art Deco tarzın estetik mirasını yemek odalarınıza taşıyor. Geometrik hatların keskin ve kendinden emin karakteri, modülerlik ve fonksiyonellik ile birleşince Catherine Yemek Odası’na dönüşüyor. Gövdenin jasmin rengi, kapaklarda ve klapalarda koton vizon renk üzerine dacras jasmin profil ve gold şeritlerle bütünleşiyor ve ortaya o mükemmel resim çıkıyor.

Çekmece rayları hem ürün ömrünün uzun olması hem de konforlu kulanım için yavaşlatıldı. Menteşeler ise adaptörlü yavaşlatıcılar ile nitelik kazandı.

Sadece dolap kulplarındaki zarafet bile sade bir konsolu şık hale getiriyor. Tıpkı sade bir elbisenin, yakasına iliştirilen bir broşla çarpıcı hale dönüşmesi gibi. Dört adet üçgenden oluşan kare kulplar, bembeyaz zemini hem hareketlendiriyor hem de Doğtaş karakteristiğini hissettiriyor.

İstek ve beklentilerinize göre tasarlanan yemek masası, sabit veya açılır şekilde kullanılabiliyor.

Temizliği kolaylaştıran ve estetik ifadenin altını kalın çizgilerle çizen yüksek ayak yapısı, açılır masa, kapak yavaşlatma özelliği ile sadece güzel değil aynı zamanda kullanışlı da bir konsepti yansıtan Catherine Yemek Odası takımı göz kamaştırıyor. Ev sahibinin payına da anın keyfini çıkarmak ve gururlanmak düşüşüyor. Catherine yemek odası takımı; zarif ve aynı zamanda gösterişli hatları, geometrik kapak kulplarına atıf yapan aynası; konsol, masa ve aynadaki gold geçişleri, asil duruşu ve çekim gücü ile yüksek moda anlayışını başarıyla temsil ediyor.

Üstelik tüm bu konfor, siz mobilyalarınızı huzur ve güven duygusuyla kullanabilesiniz diye Doğtaş’ın 7 yıllık garantörlüğüyle sabitlendi.

Kendinizi ve konuklarınızı şımartmanın en kestirme yolu bir Doğtaş mağazasından geçiyor. Cazibeyi sadeliğin içine başarıyla gizleyen ve asil bir şıklığı fısıldayan Catherine yemek takımı, evinize değer ve ekstra güzellik katmak için sizi bekliyor. 

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Konsol 207,8cm 49,3cm 82,6cm  
Konsol Aynası/Opsiyonel 70,4cm 3,5cm 70,4cm  
Yemek Masası 190,4cm 100cm 75cm  
Sandalye Adet cm cm cm  
Orta Sehpa/Opsiyonel 90cm 90cm 43,6cm