Clara Tv Ünitesi

Clara Tv Ünitesi

Liste Fiyatı: 2.400 TL
1.445 TL

Ürün Kodu DGEXT005

Günün büyük bir bölümünü geçirdiğiniz yaşam alanınıza hoş bir dokunuş katmaya ne dersiniz? Klasik tarza sahip ancak modern detaylarla hareketlendirilmiş Clara TV ünitesi ile dekorasyonunuzu güzelleştirebilirsiniz. 

Alt Modül Fiyatıdır

Clara Tv Ünitesi

TV ünitesi televizyonunuzu yerleştireceğiniz bir alandan çok daha fazlası olabilir mi? Clara TV ünitesi, şık görünümü ve tasarımı ile televizyon ünitesine olan bakış açınızı değiştirecek!

Üst ve alt olmak üzere iki ayrı modülden oluşan Clara TV ünitesi, televizyonunuzun yanı sıra dekorasyonunuzu zenginleştirecek aksesuarlar için de ideal bir alan sunuyor. Alt modülde yer alan iki kapalı alan çeşitli eşyalarınızı saklamanıza olana tanırken iki katlı açık raf bölümü ise oyun konsolu, medya oynatıcı ya da uydu ve TV kutularını rahatça yerleştirebileceğiniz bir alan olarak öne çıkıyor. TV ünitesinin üst modülünde de yine kapalı bir bölüm ile geniş açık bir raf alanı bulunuyor. Kitaplarınız, DVD’leriniz ya da dekoratif objelerinizi bu alana rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Clara TV ünitesi tüm bu kullanışlı özelliklerini ceviz ağacının hoş ahşap görünümü, deri detaylı, halka metal kulpları ve zarif ayaklarıyla en şık şekilde tamamlıyor. Klasik tarza modern bir yorum katan ürünü tıpkı kendisi gibi ilhamını sonbahardan, doğadan ve ahşabın dokusundan alan Clara yemek odası ile kombinleyebilirsiniz.

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Tv Alt Modül 200cm 46,8cm 46cm  
Tv Üst Modül (Opsiyonel) 199,5cm 30cm 32,5cm