Floria Tv Ünitesi

Floria Tv Ünitesi

Liste Fiyatı: 6.949 TL
4.504 TL

Ürün Kodu DGEXT011

Taşıdığı modern ve şık detayların yanı sıra, fonksiyonel tasarımıyla da dikkat çeken Floria TV ünitesi ile salonunuzun dekorasyonuna göz alıcı, zarif ve yepyeni bir dokunuş katın! 

Alt Modül Fiyatıdır.

Floria Tv Ünitesi

Floria TV ünitesi, salonunuzun merkezine yerleşecek olmanın sorumluluklarını her anlamda taşıyor. Ürünün masif ceviz ahşap kullanılarak hazırlanan ayakları, metal ve gold renkli pabuçlarla birleşiyor. Krem lake boyalı gövde kısımları, her dekorasyon tarzına kolaylıkla uyum sağlamanın yanı sıra, salonunuza aydınlık ve ferah bir görünüm katıyor.

Floria TV ünitesinin iki farklı modülü bulunuyor. Üstüne televizyonun yerleştirildiği alt modülde, size oldukça geniş bir saklama alanı sunan üç adet kapaklı bölme yer alıyor. Üst modülde ise, kalkar kapak mekanizmasıyla açılan kapalı bölme sizi karşılıyor. Ayrıca, üst modülde yer alan çift bölmeli açık raf mekanizması, salonunuzu güzelleştirecek tüm aksesuarlarınızı ve eşyalarınızı sergilemenize olanak tanıyor. Böylelikle, ortaya klasik ve modern detayları bir arada sunan, işlevsel ve etkileyici bir tasarım çıkıyor.

Floria’nın mermer masasının ebatları sabit. Ahşap tablalı olansa isteğe göre açılıp kapanabilir. Takımdaki tüm parçaların masif ahşap ayakları, metal detayların güçlü etkisini zarif formlarıyla taşıyor. Konsol ve dressuar kapaklarındaki çizgisel motifler, koleksiyona sportif bir hareket katıyor. Bu beklenmedik harmoni de size dekorasyonun geri kalanı için ilham verebilir. Farklı ölçülerde kombinleyeceğiniz konsol aynası, geometrik formlu aksesuarlar ve aydınlatmalar…

Keyifli bir stil uyumu yaratmak için size ipucu verecek olan, bizzat Floria Yemek Odası Takımı’nın kendisi. Koleksiyonu oluşturan bileşenler; fonksiyonel ve şık parçalardan oluşan TV ünitesi, orta ve yan sehpaları ile yemek odası takımı. Floria iyi işçilikle modern ilhamı, ikon niteliği taşıyan parçalarda bir araya getiriyor. Bu taze duruş, yalın ve karakteristik bir yemek odasına hayat veriyor 

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Tv Alt Modül 200cm 50cm 50cm  
Tv Üst Kapaklı Modül 100cm 30cm 32cm  
Tv Raf Modül 100cm 30cm 32cm