Floria Yemek Odası

Floria Yemek Odası

Liste Fiyatı: 20.867 TL
13.524 TL

Ürün Kodu DGEXY014

Farklılık arayan dekorasyon tutkunları için sıradanlıktan kaçış niteliğinde bir koleksiyon.

Takım: Konsol + Yemek Masası ve 4 Adet Sandalyeden Oluşmaktadır.

Floria Yemek Odası

Yemek odasında farklılık arayan dekorasyon tutkunları için sıradanlıktan kaçış niteliğinde bir koleksiyon.

Floria; mermer, ahşap ve yansımalı metal üçlüsünün yarattığı etkiden en iyi şekilde faydalanıyor. Modernizm, her detayda hissediliyor.

Kendine ait bir hikayesi ve bir çıkış noktası olan mekanlar, her zaman fark yaratıyor. Üzerine çokça düşünülmüş, özgün detaylar onları diğerlerinden ayırıyor. Böyle bir yaşam alanı, her zaman herkesi bir araya topluyor.

Floria Yemek Odası Takımı, işte bu çekim gücüne fazlasıyla sahip. Çünkü özgüveni yüksek, rafine ve karizmatik bir portre çiziyor. Floria, çok alternatifli bir takım. Yemek masasının tablası üzerine şekilleniyor.

Onunla, odanızın başrolünü sezonun popüler materyali mermer ya da mavi ve ekru renk alternatifli ahşap kapabilir. Yemek odanızın dekorasyonuna, bu yarışın galibine göre yön verin. Sandalye kumaşından aksesuarlara her detay, başrolü daha da parlatmak için çalışmalı.

Floria’nın mermer masasının ebatları sabit. Ahşap tablalı olansa isteğe göre açılıp kapanabilir. Takımdaki tüm parçaların masif ahşap ayakları, metal detayların güçlü etkisini zarif formlarıyla taşıyor. Konsol ve dressuar kapaklarındaki çizgisel motifler, koleksiyona sportif bir hareket katıyor. Bu beklenmedik harmoni de size dekorasyonun geri kalanı için ilham verebilir. Farklı ölçülerde kombinleyeceğiniz konsol aynası, geometrik formlu aksesuarlar ve aydınlatmalar…

Keyifli bir stil uyumu yaratmak için size ipucu verecek olan, bizzat Floria Yemek Odası Takımı’nın kendisi. Koleksiyonu oluşturan bileşenler; fonksiyonel ve şık parçalardan oluşan TV ünitesi, orta ve yan sehpaları ile yemek odası takımı. Floria iyi işçilikle modern ilhamı, ikon niteliği taşıyan parçalarda bir araya getiriyor. Bu taze duruş, yalın ve karakteristik bir yemek odasına hayat veriyor. 

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Konsol 208,8cm 50cm 82cm  
Konsol Aynası/Opsiyonel cm cm cm  
Yemek Masası 160cm 92cm 76cm  
Floria Sandalye Adet cm cm cm  
Dresuar/Opsiyonel 119,8cm 42cm 85,2cm  
Orta Sehpa/Opsiyonel 64cm 91,8cm 41cm