Gold Yemek Odası Takımı

Gold Yemek Odası Takımı

Liste Fiyatı: 15.936 TL
8.116 TL

Ürün Kodu DGEXY0015

Ceviz ağacının sıcaklığını yaşam alanlarınıza taşıyın.

Takım: Konsol + Yemek Masası ve 4 Adet Sandalyeden Oluşmaktadır.

Gold Yemek Odası Takımı

Evinizin sıcak atmosferine en çok yakışacak yemek odası takımı, Gold Koleksiyonu’ndan. Ahşabın natürel ve minimal tavrı, doğal bir sadelik arayışında olanlara cevap veriyor. Metal detaylar parçaları hareketlendirirken, ahşabın girift görünümü modern bir duruş ortaya koyuyor.

2018 mobilya koleksiyonlarının doğal hayat etkisindeki ilham panosunun yıldızı masif ahşap görünümler, hemen her seride ortaya çıkan sade tablonun ana hatlarını oluşturuyor.

Gold Yemek Odası Takımı, biraz bohem, biraz minimal ama oldukça doğal dünyasıyla karşınızda. Seri, kapak ve yüzey tasarımlarıyla bloklardan oluştuğu izlenimini veriyor. Bunu bir geometrik oyuna çevirmek sizin elinizde.

Küresel ya da plazmik, natürel malzemelerin hayat verdiği tüm parçaları yemek odanızın tamamlayıcısı olarak kullanabilirsiniz. Metal detaylar, çok büyük olmayan rollerine rağmen fark yaratıyor. Parçaların keskin hatlarını yumuşatan kavisli kulp dizaynı, konsol aynalarına da ilham oluyor.

Böylelikle serinin görsel dili oluşuyor. Hem depolama alanı, hem şık bir sunum sağlayan TV ünitesiyle evinizi bu nezih dünyaya uygun şekilde tamamlıyor. Ceviz ağacının sıcaklığını yaşam alanlarınıza taşıyan Gold Serisi, minimalizmde natürel tavrı en iyi şekilde yansıtıyor. 

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Konsol 222,2cm 49cm 81cm  
Konsol Aynası/Opsiyonel 40,6cm 3,1cm 75,6cm  
Yemek Masası 200cm 100cm 75cm  
Sandalye Adet cm cm cm  
Vitrin/Opsiyonel 111,2cm 48cm 136,4cm  
Orta Sehpa/Opsiyonel 90cm 90cm 38,4cm