Doğtaş Exclusive

Doğtaş Exclusive

Doğtaş, hikâyesi 1972 yılında Çanakkale’nin Biga ilçesinde 80 metrekarelik bir atölyede başlayan köklü bir marka. Ali Doğan tarafından temelleri atılan şirket, daha sonra altı oğlu tarafından çalıştırılmaya devam etti. Altı erkek kardeş, Biga’da Doğan Mobilya’nın ardından Doğtaş A.Ş.’yi kurarak büyümek ve kurumsallaşmak adına önemli bir adım atmış oldu. O günden bu yana şirket, büyüme ve kurumsallaşma çalışmalarıyla birlikte marka yatırımlarına hız kesmeden devam etti. 

Güçlü iş ortakları ve 1.500 çalışanıyla dünyanın birçok seçkin noktasında yaygınlaşan Doğtaş, bugün; yurtiçi ve yurtdışında yer alan 200’ün üzerindeki konsept mağazasıyla, mobilya sektörünün en önemli oyuncuları arasında yer alıyor. 

Oturma odalarından yatak odalarına, çocuk ve genç mobilyalarından son teknoloji yataklara kadar geniş ürün yelpazesiyle insanların hayatlarına ortak olan, adeta onlarla birlikte yaşayan Doğtaş, tasarımlarıyla insanların hayatının içinde. Onların yaşam alanlarındaki her anına tanıklık ediyor aslında. Evlenenler, evini yenileyenler, en ufak bir dekorasyon ihtiyacı olanların istek ve ihtiyaçlarını iyi anlayıp onlara istedikleri yaşam alanlarını yaratmalarında destek olmaya çalışan Doğtaş, müşterini çok iyi tanımak için CRM altyapısını güçlendiriyor. Çünkü marka; müşterilerin yalnızca mobilya ihtiyaçlarını karşılamanın yeterli olmadığını savunuyor ve evlerde yaratmak istenilen atmosfer için destek olmak, önerilerde bulunmak gerektiği bilincinde ilerliyor. 

Malzemesinden kumaşına, renginden tasarımına, Doğtaş ürünleri insanlara yaşam alanlarında dilediği kombinasyona sahip olma özgürlüğü veriyor. Yılların verdiği birikim ve uzmanlığını ustalıkla yansıttığı tasarımlar, 300 farklı kumaş ve 35 farklı ahşap renk seçeneğiyle müşterilerin beğenisine sunuluyor.  

Doğtaş, bugüne kadar yapmış olduğu yenilikler, öncü çalışmalar, sektörün birlik ve beraberliği adına atılan adımlar, özellikle tasarıma ve tasarımcıya verdiği değerle dikkat çekiyor. 

Doğtaş, sadece mobilya üretip satan bir üretici olmanın ötesinde, müşterilerin yaşam alanlarına keyif katmayı amaçlayan ve onlara uygun çözümler sunan, hayatı kolaylaştıran, takip edilen, fikir danışılan bir marka.