Hector Köşe Takımı

Hector Köşe Takımı

Liste Fiyatı: 15.384 TL
8.335 TL

Ürün Kodu DGEXK07

Hector o kadar modüler ki; bağımsız olarak da kullanılabilen orta sehpa, köşe takımının bir modülü olarak yerleştirilebilir. İster modül aralarına, isterseniz de köşenin ucuna; siz nasıl düşlerseniz...

Takım : Dinlenme Modülü + İkili Kollu Modül Oluşmaktadır. 

Hector Köşe Takımı

Günümüzde dekorasyona kişisel ihtiyaçlar yön veriyor. Tasarımların yavaş yavaş kişiye özel olmasının nedenleri de bunlar. Zira, kimimiz küçük evleri, kimilerimiz de olabildiğince büyük yaşam alanlarını tercih ediyoruz. Metropollerin koşuşturması arasında bize huzur veren hayatlar yaratmak önceliğimiz aslında. Hector Köşe Takımı’nın tasarım hikayesi de bu ihtiyaçları karşılamak üzerine kurulu.

Modüler yapısı sayesinde hem evinize hem de gönüllerinize taht kuracak olan Hector, size sınırsız kombinasyon alternatifi sunar. Öyle ki; dar alanlar için ergonomik ama kullanışlı alternatifler yaratabileceğiniz gibi, geniş metrekareli yaşam alanları için de onu ihtiyacınıza ve zevkinize göre şekillendirebilirsiniz. Hem de dilediğiniz kadar modülü bir araya getirerek.

Modern yapısı ve zarif tasarımı da, yaşam alanlarına sofistike bir şıklık katmanıza olanak sağlar. C sehpa, takımın zarafetini tamamlarken; modüllerin kol yanları ve sırt minderlerinde yer alan geometrik dikiş uygulamaları, zengin görünümlü petek dokulu kumaşı ve 2019 dekorasyon trendlerini yansıtan desenli kırlentleri de modüllerin sofistike duruşunu çok daha cazip hale getirir.

Hector ile hayalleriniz sizi nereye götürmek isterse o kadar özgürsünüz. Hatta 2 modülü bir araya getirip, 4’lü koltuk bile tasarlayabilirsiniz. Opsiyonel olarak sunulan bağımsız başlık minderlerinden istediğiniz kadar alarak, kendinizi şımartmanız bile mümkün. 

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Dinlenme Modlü 155cm 114cm 85cm  
Kolsuz Uzanma/Opsiyonel 98cm 155cm 85cm  
Köşe Modül/Opsiyonel 98cm 98cm 85cm  
Tekli Kolsuz/Opsiyonel 88cm 98cm 85cm  
Tekli Kollu/Opsiyonel 104cm 98cm 85cm  
İkili Kollu 189cm 98cm 85cm  
İkili Kolsuz/Opsiyonel 173cm 98cm 85cm  
Orta Sehpa/Opsiyonel 88cm 98cm 34cm  
C Sehpa/Opsiyonel 70cm 45cm 58cm  
Başlık Mİnderi/Opsiyonel 60cm 15cm 75cm