Hector Yatak Odası Takımı

Hector Yatak Odası Takımı

Liste Fiyatı: 16.442 TL
9.896 TL

Ürün Kodu DGEXYA011

Zarafeti merkezine alan Hector yatak odası takımı kendinizi ayrıcalıklı hissettirecek.

Takım:Karyola+Başlık+6 kapaklı dolap+Şifonyer ve iki adet Komodin'den Oluşmaktadır.

Hector Yatak Odası Takımı

İstirahatin ve derin uykuların merkezi olan yatak odaları, göze hoş gelen natürel renkler ve yumuşak geçişli tasarımlarla ruhu okşamalı ve huzuru tesis etmeli. Doğtaş, bu düşüncenin ekseninde tasarladığı yatak odası takımlarıyla hem ergonomik ve kullanımı kolay hem de ilhamını doğanın renkleri ve çizgilerinden alan koleksiyonlar oluşturmakta usta. İşte bu ustalık Hector yatak odası takımında da vücut buluyor. Uyumak ve giyinmek, yeni güne hazırlanmanın en önemli iki parçası. Huzurlu uykular ve dakik bir hazırlanma için en uygun koşulları ahşabın diliyle vücuda getiren Hector; yeni trend ürünü olan gold detaylar, antrasit rengin dominant ve güçlü duruşu ve tekstil desenin sahiciliği ile kadın aksesurlarından ilham aldı.

Hector koleksiyonu; gövdede kullanılan antrasit meşe ve tekstil desen suntalam ile kusursuz bir görüntü sunuyor. Profil kapaklardaki gold şerit uygulaması ile kusursuzluk ikiye katlanıyor.

Kadın aksesuarlarını çağrıştıran gold sallanan kulplar, Hector serisini daha sofistike ve çağdaş bir platforma taşıyor.

Sadece şıklığın tek başına yeterli olmadığını çok iyi bilen Doğtaş, modüllerde yavaşlatıcılı çekmece rayları ve yavaşlatıcılı adaptörlü menteşe kullanarak ergonomi ve konfordan ödün vermediğini gösteriyor.

Hector gardırop, füme renkli camı ve altı kapılı alüminyum çerçeveli formuyla emsallerinden ayrılıyor. Askı borları aydınlatmalı ve sensörlü olan gardırop sadece ihtiyacı görmekle kalmıyor, estetik açıdan gözü de okşuyor.

160’lık ve 180’lik seçenekleri ve bazalı alternatifleriyle göz dolduran Hector karyola hem rahat hem de estetik özellikler sunuyor. 

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
6 Kapaklı Dolap 267,6cm 60,2cm 219,4cm  
Karyola 175cm 214,5cm 114,6cm  
Şifonyer 104,2cm 48,1cm 90,8cm  
Şifonyer Aynası 60cm 3cm 60cm  
Komodin Adet 60cm 48,1cm 46,4cm