Hector Yemek Odası Takımı

Hector Yemek Odası Takımı

Liste Fiyatı: 9.994 TL
6.125 TL

Ürün Kodu DGEXY0010

Enerjik ve farklı bir sadeliği tercih edenlerin seçimi Hector yemek odası takımı...

Takım: Konsol + Yemek Masası ve 4 Adet Sandalyeden Oluşmaktadır.

Hector Yemek Odası Takımı

Çağdaş yemek odası tasarımları arasında parmakla gösterilen bir ürün grubu olan Hector yemek odası takımı klasik anlayıştan uzak ve yaratıcı bir stilin izlerini yansıtıyor. Son derece spor ve gündelik bir tarzı olan Hector, şıklık yarışında da diğer akımlardan asla geride kalmıyor.

Sıcak renkli kumaşlarla ve modern bir konseptle tasarlanan sandalyelerde kaz ayağı desenler kullanılarak sürekli yenilenen trend yakalanıyor ve ustalıkla yorumlanmış bir görüntü ortaya çıkıyor.

Elips formda tasarlanan ve büyütülebilir özellikte olan yemek masası hem fonksiyonel kullanım sunuyor hem de yalın bir şıklığı sergiliyor. Ayak kısımlarındaki ahşap malzemeyle sağlamlığını destekliyor.

Gold yüzük ve kadın küpesini çağrıştıran kulplarla tüm kompozisyon feminen bir zarafet sunuyor.

Sadeliği merkezine alan ve bulunduğu ortama ferah bir enerji yayan konsol, konsol ayaklarındaki kalın gold şeritler, özgür ruhlu konsol aynası ve ışıltılı metal kulplar Hector yemek odası takımının en etkileyici özeti sayılıyor. Aynada, konsol kapaklarında ve kulplarda kullanılan soğuk altın rengi detaylar, seriye hem cazibe, hem enerji hem de kusursuzluk katıyor. Hector yemek odası takımında kendini sürekli yenileyen, modaya kendi soluğunu katan, kıpır kıpır ve ele avuca sığmaz bir enerji hissediliyor. Doğtaş’ın kreatif dokunuşları Hector’u dünyaya getirirken, genç ve kendini genç hisseden kitleye çağdaş ve fonksiyonel bir tarz armağan etmeyi amaç ediniyor.

Minimal tarzı sevenler için çok isabetli bir seçenek olan Hector yemek odası takımı, kendisini sadelikle ifade edenlerin ilk tercihi olmaya aday. 

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Konsol 203,5cm 51,4cm 80cm  
Konsol Aynası/Opsiyonel 60cm 30cm 60cm  
Yemek Masası 180cm 90cm 78,2cm  
Miorca Sandalye 4 Adet cm cm cm