Koltuk Takımları

Loft Koltuk Takımı

TL

Loft Serisi, evinizden bir kez daha keyif almanızı sağlayacak. Dar evlere göre düşünülen modül boyutları kişileştirilebilir.

Alya Koltuk Takımı

TL

İlhamımızı hafif tüylerden, soft renklerden, nostaljik detaylardan aldık, Retro tutkunları için tasarladık. Dekoratif dikiş detayları ve zarif kol yapısı ile retro tarzını yansıtan Alya Koltuk Takımı, fonksiyonel detayları ile ön plana çıkıyor.

Clarıssa Koltuk Takımı

TL

Clarissa Koleksiyonu, huzuru toprak renklerinde arayanlar için benzersiz.

Popülaritesini yitirmeyen bir tasarım, birbirine yakın tonlardan beslenen cazibe ve ortaya çıkan dekoratif şölen. Clarissa Koleksiyonu, huzuru toprak renklerinde arayanlar için benzersiz.

Mantini Koltuk Takımı

TL

İster bohem, ister modern, ister klasik…

Mantini Koltuk Takımı; her eve, her tarza uyan kusursuz bir seri. Günümüz küçük metrekareli evlerine de, geniş yaşam alanlarına da uyum sağlayabiliyor.

Parma Koltuk Takımı

TL

Günlük telaşlardan, şehrin gürültüsünden ve kaotik kalabalıklardan uzakta; iyi hissetmek ve hissettirmek isteyenler için.

Glorıa Koltuk Takımı

TL

Gloria Koleksiyonu, estetik referansını natürel olandan alıyor. Huzurun evde olduğunu bilenler için tasarlandı.

Bianca Koltuk Takımı

TL

Koltuk takımında modern, sade, kullanışlı ve şık bir tasarım arayanlar için; taş, toprak, çiçek gibi doğanın içinden gelen renk ve desenler birleşerek Bianca koltuk takımını oluşturdu

Laura Koltuk Takımı

TL

Vazgeçilmez chester şıklığının en fonksiyonel hali ile tanışın! Dar alanlarda seçkin ve kullanışlı bir atmosfer yaratan Laura Koltuk Takımı, chester şıklığını fonksiyonellikle birlikte sunuyor.

Madrid Koltuk Takımı

TL

Dingin hatlarıyla huzura, özel yapısıyla üstün konfor deneyimine davet eden bir tasarım...

Luna Koltuk Takımı

TL

 Maksimum rahatlığın sade detaylar ile zenginleştiği ortamlar yaratmak ve her anı keyfe dönüştürmek için tasarlandı.

Riviera Koltuk Takımı

TL

Modası hiç geçmeyen Chester stilini günümüz trendleriyle yorumlayarak modernleştiren Riviera Koltuk Takımı ile tanışın! Kendine özgü duruşu, nostaljik havasını modern çizgilerle buluşturan tasarımı ve fonksiyonel yapısı ile salonunuza şıklığı ve işlevselliği bir arada taşıyor. 

Diamond Koltuk Takımı

TL

Zarif, kusursuz ve lüks…

Etkileyici bir görselliğe sahip olan Diamond koltuk takımı, göz alıcı ve kusursuz detaylarıyla lüks tanımını bir üst seviyeye taşıyor.

Logan Koltuk Takımı

TL

Gotik ve minimal çizgilere sahip fonksiyonel oturma grubuyla Logan, salonunuzda hayalini kurduğunuz şık ve zarif tarzı yaratmanızı sağlıyor. Çarpıcı detayları ve evinize tarz katacak tasarımıyla Logan Koltuk Takımı, yaşam alanlarında masalsı bir güzellik yaratıyor. 

Adel Koltuk Takımı

TL

Sade, şık, konforlu… Klasik çizgileri minimal bir tasarımla yeniden yorumlayan Adel Koltuk Takımı, dekorasyonda sadelik ile konforu bir arada yaşatıyor. Sırt ve kol dışında yer alan pile dikişlerine eşlik eden metal detaylar ile farklılaşan Adel Koltuk Takımı, modern-lüks tasarım anlayışını dekorasyonunuza taşıyor.

Lounge Koltuk Takımı

TL

Modern hatları ve özel kapitone işçiliğiyle dikkat çeken Lounge Koltuk Takımı, sezonun modern lüks trendinin göz alıcı örneklerinden birini sunuyor. Tam bir sanat eseri.