Mayer Koltuk Takımı

Mayer Koltuk Takımı

Liste Fiyatı: 9.972 TL
5.795 TL

Ürün Kodu DGEXMY85

Bir koltuk takımından beklentileriniz neler? Yanıtınız “şık, ekonomik, rahat ve fonksiyonel” ise Mayer koltuk takımı tam size göre! Modern ve spor tarzı bir araya getiren takım evinize çok yakışacak!

3+2+1 Fiyatıdır.

Mayer Koltuk Takımı

Mayer koltuk takımı konforu en ekonomik ve en fonksiyonel şekilde, üstüne üstlük şık bir tasarımla mekanlarınıza taşımak için tasarlandı. Yalın görünümü ile her tarza uyum sağlayacak takımın beklentilerinizi karşılayacağına emin olabilirsiniz.

Modern ve spor tarz bir araya gelirse ne olur? Mayer koltuk takımı; konforlu, kullanışlı ve zamansız tasarımıyla bu sorunun yanıtına karşılık olabilir. Yatak olabilme özelliği ile misafirleriniz için bir anda rahat bir yatağa dönüşen ürün, tercihinize göre meşe ya da ceviz renklerinde hazırlanacak konik ayakları ile temizliği de kolaylaştırıyor.

Fonksiyonelliğini ise soft rengi ve modern dikiş detaylarıyla tamamlıyor. Sırt, kolçak ve oturma minderlerinde yer alan dikiş detayları, minimalist görünümü de destekliyor. Koltuk takımının ekose desenli kırlentleri ise zarif ve modern tarza spor bir hava katarak hoş bir denge kuruyor.

Şıklığı ve fonksiyonelliği daha ulaşılabilir kılan ekonomik koltuk takımını, yer aldığı Mayer koleksiyonundaki diğer ürün gruplarıyla kombinleyebilirsiniz. Hem oturma odası ve salonda hem de diğer odalarınıza Mayer koleksiyonun şık dokunuşunu katabilirsiniz.

 
MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Üçlü Koltuk(Yataklı) 208cm 88cm 78cm  
İkili Koltuk(Yataklı Sandıklı) 146cm 88cm 78cm  
Tekli Koltuk 76cm 82cm 87cm