Mayer Yemek Odası

Mayer Yemek Odası

Liste Fiyatı: 6.683 TL
4.330 TL

Ürün Kodu DGEXY001

Hem trend görünümüyle yüksek modayı yakalıyor, hem de zamansızlık vaat ediyor.  Takım: Konsol + Açılır Yemek Masası ve 4 Adet Miorca Sandalyeden Oluşmaktadır.

Mayer Yemek Odası

Mayer Yemek Odası Takımı’nın bir iddiası var: Hem trend görünümüyle yüksek modayı yakalıyor, hem de zamansızlık vaat ediyor. Natürel dokunun modunu belirlemekse aksesuar kullanımınıza düşüyor.

Kırık beyaz ve ahşabın dingin buluşmasıyla şekillenen Mayer Yemek Odası Takımı, estetik duruşu ve fonksiyonelliğiyle yaşam alanınıza değer katıyor. Yemek masası ve sandalyelerine orta sehpa, konsol, konsol aynası ve vitrinin eşlik ettiği takım, doğal olarak rahat ve tarz.

Mayer Yemek Odası Takımı, sade ve geometrik çizgilerle şekilleniyor. Detayları huzur veriyor, sakinleştiriyor. Samimi, natürel ve asil tarzınızı yansıtan moduyla evinizi tam da size uygun şekilde tamamlıyor. Yüksek ayaklı tasarımları, evinize genç bir hava kattığı kadar kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Mayer’in güzellik portresini seramik, cam ve ahşap sofra aksesuarlarıyla, dekoratif hasır ya da bambu sepetlerle ve düz renk porselen takımlarla kombinleyebilirsiniz. Yalın tasarım anlayışı, renklerin dansını ön plana çıkaracak ve aksesuarlarınızı daha da değerli kılacak.

Mayer Yemek Odası Takımı’nın görünümünü taçlandırmak bir tarz meselesi olsa da, o her haliyle güzel. Rafine duruşu ve “cool” tavrı sayesinde sonsuza kadar sürmesini isteyeceğiniz bir trendi yansıtıyor: Sade ve doğal zarafet. 

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Konsol 179,2cm 47,7cm 77cm  
Konsol Aynası/Opsiyonel 53cm -cm 65cm  
Yemek Masası 210cm 90cm 75,6cm  
Sandalye Adet 4 adet cm cm cm  
Vitrin/Opsiyonel 116,4cm 44,5cm 132,3cm  
Orta Sehpa/Opsiyonel 100cm 70cm 36,6cm