Miranda Koltuk Takımı

Miranda Koltuk Takımı

Liste Fiyatı: 16.500 TL
9.626 TL

Ürün Kodu DGEXFLS810

Her şeyiyle tam bir şehirli o. Miranda Koltuk takımı şıklıkta ezber bozuyor.

3+2+1 Fiyatıdır.

Miranda Koltuk Takımı

Lacivert ve gri tonlardaki keten kumaşın taba rengi deri detaylarla müthiş uyumu Miranda Koltuk takımında birleşiyor. Ketenin spor görünümü ile derinin ağırbaşlı asaleti şık bir kontrast oluştururken, evlerde son moda tasarım anlayışı da kendini hissettiriyor. Şehirli motiflerin, klasik akımdan güç alarak kendini ifade ettiği ve modaya kendi yorumunu katanların çok beğeneceği bir tarzı olan Miranda Koltuk takımı, modern zamanların ve pratikliğin başarılı bir temsilcisi sayılıyor.

Kalite ve rahatlığı ilk sıraya koyanlar için geniş ve rahat bir oturma konforu sunan Miranda, yine bir şehirli kadın zarafetini de inceden hissettiriyor. Hem spor hem de klasik ögeleri zarif ve dengeli bir şekilde kombinleyen Miranda, stil sahibi olanların tercihi oluyor.

Miranda koltuk takımı sırt minderi arkasına konumlanan ters makas yatak fonksiyonu ile konuklarınızı da düşünüyor. Deri uygulamalı baza ve yüksek ceviz ayaklar bu modern ve şehirli görüntüyü tamamlıyor.

3’lü koltuk, 2’li koltuk ve berjerden oluşan bu güçlü ekip, desenli sırt minderleri ve kırlentleri ile canlı ve enerjik bir imaj sergiliyor.

Doğtaş ailesinin modern çocuğu Miranda koltuk takımı sade, rahat, modern ve güncellenmiş şıklığın tipik bir özetini sizlerin beğenisine sunuyor.

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Üçlü Koltuk(Yataklı) 244cm 100cm 78cm  
İkili Koltuk(Yataklı) 204cm 100cm 78cm  
Tekli Koltuk 77cm 86cm 86cm