Noble Tv Ünitesi

Noble Tv Ünitesi

Liste Fiyatı: 8.368 TL
5.424 TL

Ürün Kodu DGEXT01KL6

Nostaljik tavrını güçlü bir işçilikle buluşturan Noble TV ünitesi kaliteyi şıklıkla buluşturuyor. Yaşam alanınızın dekorasyonunu bir anda değiştirecek tasarım, TV ünitesinden çok daha fazlasını vadediyor.

Alt Modül Fiyatıdır.

Noble Tv Ünitesi

Hem televizyonunuz için özel bir alan hem de dekorasyonunuzu güzelleştirecek bir mobilya arıyorsanız nostaljik bir tarza sahip Noble TV ünitesini yaşam alanlarınıza taşıyın.

Nostaljik tavrın modern detaylarla birleştiği ve ortaya zamansız bir tasarımın çıktığı Noble TV ünitesi, ahşaba işlenen yatay ve dikey çizgileriyle çok hoş bir kompozisyon yaratıyor. Usta elinden çıktığını her detayında gösteren ürün, ceviz rengin üzerinde yer alan geometrik ve simetrik desenleriyle de özel bir görünüm kazanıyor.

Özel desenleri ve çizgileri dışında üzerinde hiçbir detay barındırmayan Noble TV ünitesi, tasarımdaki güçlü duruşunu mobilyalarının dizaynından alıyor. İki modülden oluşan ürünün üst modülü geniş bir televizyon standından oluşuyor. Geniş duvar standının üzerine yerleştirilmiş sağlı sollu iki raf ve bir televizyon panosundan oluşan üst modül, yerleştirildiği duvarı bir anda güzelleştiriyor. Üst modülde yer alan LED aydınlatma ise ürüne karakteristik bir hava katıyor. Tamamen kapalı alanlardan oluşan alt modül ise saklama alanı açısından da çok avantajlı bir kullanım sunuyor.

Oturma ya da yemek odanıza asil ve nostaljik bir parça eklemek için Noble TV ünitesini tercih edebilirsiniz.

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Tv Alt Modül 211,5cm 48,7cm 57,8cm  
Tv Üst Kapaklı Modül 203cm 24,5cm 95,3cm