Olivia Tv Ünitesi

Olivia Tv Ünitesi

Liste Fiyatı: 9.634 TL
6.244 TL

Ürün Kodu DGEXTV8575

Feminen çizgileri modern tasarımla buluşturan Olivia TV Ünitesi, sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz anları çok daha özel kılmanıza yardımcı oluyor! Antrasit Olivia TV Ünitesi’ni hemen keşfedin.

Olivia Tv Ünitesi

Tüm aile üyelerinin etrafında toplanıp keyifli vakit geçirdiği TV ünitesi, Olivia koleksiyonunun zarif çizgileriyle bir araya geliyor. Salonunuzda hem şık hem de lüks bir görünüm yakalamak istiyorsanız Olivia Antrasit TV Ünitesi tam size göre!

Feminen tarzın zarafetinden ilham alan Olivia TV Ünitesi, özellikle antrasit rengiyle modern evlerin olmazsa olmazı. Dairesel tasarım hatlarıyla Olivia TV Ünitesi’ni yaşam alanınızdaki tüm mobilyalarla kolaylıkla eşleştirebilirsiniz. Ancak tam bir Olivia şıklığı elde etmek için TV ünitesini koleksiyonun diğer parçalarıyla birlikte kullanmanızı öneririz.

Evinizin neresinde kullanırsanız kullanın dekorasyonunuza yeni bir soluk getirecek Olivia TV Ünitesi, çekmece modülleri ve kapaklı üniteleriyle yalnızca şık değil aynı zamanda pratik de. Ayrıca kapaklarda kullanılan menteşe ve raylar sayesinde TV ünitenizi uzun yıllar boyu kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.

İki farklı ayak rengi ile sunulan Olivia TV Ünitesi’ni kullandığınız alanda hakim renkle de kolaylıkla eşleştirebilirsiniz. Kısacası Olivia TV Ünitesi, hem evinizin tarzına uygun hem de pratik kullanımıyla gönlünüzü fethediyor.

Doğtaş üzerinden Olivia TV Ünitesi’ni hemen inceleyin.

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Tv Alt Modül 220cm 48cm 50cm  
Tv Üst Modül 220cm 27cm 70cm