Palermo Pera Tv Ünitesi

Palermo Pera Tv Ünitesi

Liste Fiyatı: 2.680 TL
1.737 TL

Ürün Kodu DGEXT007

Masif ahşap görünümüyle yalın, minimal ve klasik bir tarzı yansıtan Palermo Pera TV, geometrik çerçeve detaylarıyla odanıza yepyeni bir boyut kazandıracak! 

Alt Modül Fiyatıdır

Palermo Pera Tv Ünitesi

Palermo Yemek Odası’ndaki tüm parçalar, kullanıcının mutlu olabileceği bir düzen oluşturmak için tasarlandı. Ceviz ağacının dingin dokusu, seriyi domine ediyor. Açılır yemek masasından vitrine, konsoldan yan sehpalara kadar her ürün fonksiyonellik dilini konuşuyor.

Palermo Koleksiyonu’nda masif ahşap görünümü, geometrik çerçeveleme sistemiyle şekle bürünüyor. Halka formundaki kulplar, kusursuz çember biçimleriyle geometri dersine devam ediyor. Simetri, serinin odak noktası.

Fark yaratan detayın malzeme ve form olduğunu bilen tasarımcılar, sadece bu iki özelliği ön plana çıkarıyor. Kurulan dengenin sayesinde Palermo Koleksiyonu sınıfı pekiyiyle geçiyor.

Serinin ana materyali ceviz ağacı, yemek odasında natürel bir ışık yaratıyor. Bu tabiiyet, koleksiyonun yaydığı samimiyet hissini arttırıyor. Onu doğanın renklerinden detaylarla, ahşap ve cam parçalarla süslemek gerek.

Geometri, serinin tasarımındaki kadar simetrik ya da keskin bir şekilde olmasa da aksesuar kullanımına da yön vermeli. Böylelikle oluşturduğunuz ortamda modern dekorasyon anlayışından izlere yer vermiş olursunuz. 

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Tv Alt Modül 180,2cm 50,1cm 50cm  
Tv Üst Modül(Opsiyonel) 180,1cm 30,1cm 30,5cm