Palermo Pera Yatak Odası Takımı

Palermo Pera Yatak Odası Takımı

Liste Fiyatı: 15.267 TL
9.897 TL

Ürün Kodu DGEXYA005

Ceviz ağacının sakin karakteri, serideki bütün parçalara hükmediyor.

Takım:Karyola+Başlık+5 kapaklı dolap+Şifonyer ve iki adet Komodin'den Oluşmaktadır.

Palermo Pera Yatak Odası Takımı

Ceviz ağacının sakin karakteri, serideki bütün parçalara hükmediyor. Bazalı ve bazasız karyola, 5 ve 6 kapılı dolap ve geniş ve yüksek şifonyer seçenekleri, Palermo Pera Yatak Odası Takımı’nın sonsuz işlevselliğini garanti ediyor. Beyazın ahşapla ebedi dostluğu, doğa odaklı bir minimalizm yaratıyor.

Koleksiyonun estetik vizyonu, mimari esinlenmelere dayanıyor. Cevizin sıcaklığıyla birleşen geometrik formlar, simetriyi ön plana çıkarıyor. Yatak odasında sakinlik ve düzen arayanlar için Palermo Pera ideal bir seçim.

Palermo Pera’nın disiplinli ve rafine tavrı, yatak odası takımındaki tüm parçalara yansımanın ötesinde, odadaki her detaya yön verecek güçte. Bu köşeli takım, yatak başlığındaki dilimli yapıyla başlıyor. Farklı genişliklerde, bazalı ya da bazasız olarak tercih edebileceğiniz karyola, mat cevize doğal ve rahat bir rol veriyor.

Komodin ve şifonyerlerdeki uzun ayak yapısı, zarafeti arttırırken dinamik bir kullanım sunuyor. Şifonyer geniş ya da yüksek yapılı seçenekleriyle ihtiyacınıza cevap veriyor. Yuvarlak formlu kulplar, dolap ve çekmecelerin simetri oyununa katkıda bulunuyor. Beş ve altı kapılı dolaplarsa hem pratik, hem etkili modeller. 

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
5 Kapaklı Dolap 231,2cm 59,6cm 220,8cm  
Karyola 174,2cm 211,3cm 115cm  
Şifonyer 93,2cm 50,1cm 87cm  
Şifonyer Aynası 82,7cm 26cm 50,2cm  
Komodin Adet 52,5cm 45,1cm 54,4cm