Palermo Pera Yemek Odası

Palermo Pera Yemek Odası

Liste Fiyatı: 8.725 TL
5.656 TL

Ürün Kodu DGEXY005

Ceviz ağacının dingin dokusu, seriyi domine ediyor.

Takım: Konsol + Yemek Masası ve 4 Adet Sandalyeden Oluşmaktadır.

Palermo Pera Yemek Odası

Palermo Yemek Odası’ndaki tüm parçalar, kullanıcının mutlu olabileceği bir düzen oluşturmak için tasarlandı. Ceviz ağacının dingin dokusu, seriyi domine ediyor. Açılır yemek masasından vitrine, konsoldan yan sehpalara kadar her ürün fonksiyonellik dilini konuşuyor.

Palermo Koleksiyonu’nda masif ahşap görünümü, geometrik çerçeveleme sistemiyle şekle bürünüyor. Halka formundaki kulplar, kusursuz çember biçimleriyle geometri dersine devam ediyor. Simetri, serinin odak noktası.

Fark yaratan detayın malzeme ve form olduğunu bilen tasarımcılar, sadece bu iki özelliği ön plana çıkarıyor. Kurulan dengenin sayesinde Palermo Koleksiyonu sınıfı pekiyiyle geçiyor.

Serinin ana materyali ceviz ağacı, yemek odasında natürel bir ışık yaratıyor. Bu tabiiyet, koleksiyonun yaydığı samimiyet hissini arttırıyor. Onu doğanın renklerinden detaylarla, ahşap ve cam parçalarla süslemek gerek.

Geometri, serinin tasarımındaki kadar simetrik ya da keskin bir şekilde olmasa da aksesuar kullanımına da yön vermeli. Böylelikle oluşturduğunuz ortamda modern dekorasyon anlayışından izlere yer vermiş olursunuz. 

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Konsol 180,2cm 50,1cm 81cm  
Konsol Aynası/Opsiyonel 169,7cm 26cm 35,2cm  
Açılır Yemek Masası 161,8cm 91,8cm 77,8cm  
Lena Sandalye 4 Adet cm cm cm  
Vitrin/Opsiyonel 93cm 50cm 155cm  
Orta Sehpa/Opsiyonel 120cm 60cm 38cm