Parma Koltuk Takımı

Parma Koltuk Takımı

Liste Fiyatı: 15.807 TL
8.099 TL

Ürün Kodu DGEX005

Günlük telaşlardan, şehrin gürültüsünden ve kaotik kalabalıklardan uzakta; iyi hissetmek ve hissettirmek isteyenler için.

Parma Koltuk Takımı

Günlük telaşlardan, şehrin gürültüsünden ve kaotik kalabalıklardan uzakta; iyi hissetmek ve hissettirmek isteyenler için.

Sade bir hayat mı düşlediğiniz? Bolca doğal cazibe, görüntüsünden samimiyet akan dokular ve ışıktan korkmayacak kadar özgüvenli bir duruş? Makyajsız da güzel olan bir kadın gibi.

Doğtaş’ın Parma Koltuk Takımı, ev dekorasyonunda natürellik, samimiyet ve kendine güvenen bir ifade biçimi arayanlar için benzersiz bir keşif olacak. Parlak kadife kumaşlara seçeceğiniz kırlentler, yumuşak bitişli bir görünüm sağlayacak.

Modern bir dekorasyonun anahtarıysa ton sür ton kullanımlar. Bırakın koltuğunuzun sakin rengine yakın tondaki perdeler ve ahşap sehpalar eşlik etsin. Aksesuarlar aynı dinginliği sürdürsün. Yüzünüzü tekrar doğaya dönün. Evinize canlılığı bitkiler getirsin.

Metal yansımalı ufak tefek parçalar ışıkla dans etsin. Parma Koltuk Takımı’nda ikili ve üçlü koltukla bir adet berjer bulunuyor. İkili ve üçlü koltuklar, yatak olarak kullanılmak üzere ters makas sistemiyle açılabiliyor.

Hem konforunuzu düşünen, hem de gözünüze hitap eden koleksiyon sayesinde misafir ağırlamak bambaşka bir keyfe dönüşüyor. Gücünü konforundan alan sakin tasarımların etkisiyle, Parma Koleksiyonu sürreal bir dünya oluşturuyor.

Dışarıdaki büyük mücadeleden ayrışmış bir dünya. Günlük telaşlardan, şehrin gürültüsünden ve kaotik kalabalıklardan uzakta; iyi hissetmek ve hissettirmek isteyenler için.

 
MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Üçlü Koltuk 240cm 85cm 82cm  
İkili Koltuk 189cm 85cm 82cm  
Tekli Koltuk 95cm 80cm 92cm