Ravenna Koltuk Takımı

Ravenna Koltuk Takımı

Liste Fiyatı: 15.206 TL
8.335 TL

Ürün Kodu DGEXFLS86

Yalın bir tarz, doğal bir görünüm ve her tarza, her trende ayak uydurabilecek çizgiler… Ravenna koltuk takımı ile zahmetsiz güzelliğin en güzel örneğini mekanlarınıza taşıyın, klasik ve modern şıklığın güzelliğinden ilham alın.

3+2+1 Fiyatıdır.

Ravenna Koltuk Takımı

Yalın çizgilerin kusursuz birer tasarım halini aldığı Ravenna koleksiyonunda yer alan Ravenna koltuk takımının doğadan ilham alan renkleri ile dekorasyonunuza doğal bir görünüm katmaya ne dersiniz?

Meşe ile kahve tonlarının harmanlandığı ahşap kasası, ayakları ve zarif hatlarıyla retro bir tarza sahip koltuk takımı, Chester tarzındaki kavisli, kapitone detaylı kolçaklarıyla da bu görünümü en zarif şekilde tamamlıyor. Tasarımın yanında kahve tonlarıyla çok yakışan haki renkli, özel dokulu kumaşı da tarzını en iyi şekilde yansıtıyor.

Ravenna koltuk takımı; modern, klasik, retro ya da spor tarzlara sahip bir salon ya da oturma odasına kolaylıkla ayak uyduruyor. Zaman geçip trendler değişse de etrafındaki objelerin yerini yenileri alsa da o zamansız güzelliğini her zaman koruyor.

Tarzını her mekanda öne çıkarmasının yanında sportif şıklığa da yepyeni bir yorum katan koltuk takımı, modern şehir insanının zahmetsiz ve yalın şıklık arayışına da karşılık vermiş oluyor. Tüm bunların yanında ergonomik yapısıyla size geniş bir depolama alanı da sunuyor.

Klasik detayların modern çizgilerle buluştuğu bir koltuk takımı arıyorsanız Ravenna koltuk takımını inceleyebilir, eşsiz bir uyum için koleksiyondaki diğer ürünlere göz atabilirsiniz.

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Üçlü Koltuk(Yataklı) 246cm 100cm 81cm  
İkili Koltuk(Yataklı) 175cm 100cm 81cm  
İnnovia Berjer 79cm 71cm 75cm