Ravenna Tv Ünitesi

Ravenna Tv Ünitesi

Liste Fiyatı: 3.263 TL
2.115 TL

Ürün Kodu DGEXT009

Meşenin sıcacık ve kendine has renginin yalın bir tasarımla buluştuğu Ravenna TV ünitesinin doğal görünümü ile mekanlarınızı özelleştirin. Zamansız bir şıklık vadeden ürünü hemen keşfedin!

Ravenna Tv Ünitesi

Oturma odanızın yalın ve doğal dekorasyonunu aynı tarzda, çok şık bir TV ünitesi ile tamamlamaya ne dersiniz? Yanıtınız “Evet” ise Ravenna TV ünitesi tam size göre!

Meşenin kendine has hoş rengi ve sıcak dokusunu evinize taşıyacak ürün grubu kahverenginin en güzel tonlarını içinde barındırıyor. Deri detaylı kulpları ve zarif ayakları dışında özel bir detay barındırmayan TV ünitesini dilediğiniz tarzdaki aksesuarlar ile kombinleyerek modern ya da klasik bir görünüm elde edebilirsiniz. Yalın tasarımı zamansız bir kullanım için büyük avantaj sunan ürünü, uzun yıllar modası geçmeden kullanabilirsiniz.

Alt ve üst modül olmak üzere iki parçadan oluşan Ravenna TV ünitesi, sadece televizyon alanı olarak değil hem depolama hem de vitrin görevi görüyor. Tamamı kapalı dolaplardan oluşan alt modül ile iki kapalı bir açık alanı bulunan üst modül sayesinde eşyalarınızı rahatlıkla depolayabilirsiniz. Geniş boyutları sayesinde üst yüzeylerini dilediğiniz aksesuarlar ile süsleyebilirsiniz.

Ravenna koleksiyonundaki diğer ürünlerle çok şık bir şekilde kombinleyebileceğiniz Ravenna TV ünitesini detaylıca inceleyerek yalın, zarif ve zamansız bir TV ünitesine sahip olabilirsiniz.

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Tv Alt Modül 211,8cm 49,8cm 51,9cm  
Tv Üst Modül 211,5cm 33,8cm 30,8cm