Ravenna Yemek Odası Takımı

Ravenna Yemek Odası Takımı

Liste Fiyatı: 7.503 TL
4.860 TL

Ürün Kodu DGEXY002

Ravenna’nın monokrom görünümü, serinin imzası niteliğinde

Takım: Konsol + Sabit Yemek Masası ve 4 Adet Miorca Sandalyeden Oluşmaktadır

Ravenna Yemek Odası

Doğal malzemeler taze bir enerji saçıyor. Ton sür ton kullanımlar, Doğtaş’ın trend öncüsü şöhretini pekiştiriyor. Ravenna Yemek Odası’nın natürel karakteri, ekstra naif bir imaja sahip.

Ravenna’nın monokrom görünümü, serinin imzası niteliğinde. Ahşabın doğal karakterinin serinin kilit oyuncusu olarak kullanıldığı koleksiyon, engin ve dingin bir sadelik timsali. Asil görünümün sırrı da bu sadelikten geliyor.

Mat ahşap, deri ve metal kombinasyonunun meydana getirdiği kulplarla hareketleniyor. Ahşabın dekorasyona yön verdiği modern evler, Ravenna’yı hak ediyor. Koleksiyonun tasarım vizyonu, yeni olanın izini sürer nitelikte. Dolayısıyla onu çağdaş aksesuarlarla, trend parçalarla desteklemek gerek. Popülaritesi dekorasyon sınırlarını aşan bronz, içinde bulundurduğu pembelik ve tarçın renkleriyle Ravenna’nın yumuşak tonlarına uyum sağlayacaktır.

Yalın hatlar, doğal görünüm ve meşenin kattığı sıcaklık hissini tek bir tasarımda buluşturan Ravenna Koleksiyonu, “Az çoktur.” felsefesiyle sadeliği baş tacı ederken; şehirli evlerde keyif katsayısını arttırıyor. 

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Konsol 201,4cm 49,8cm 79,9cm  
Konsol Aynası/Opsiyonel 53,2cm 51cm 61,5cm  
Sabit Yemek Masası 180cm 90cm 75cm  
Sandalye Miorca 4 Adet 48cm 53cm 88,5cm  
Zigon Sehpa/Opsiyonel 43cm 55cm 50cm  
Orta Sehpa/Opsiyonel 73cm 90cm 40cm