Sante Koltuk Takımı

Sante Koltuk Takımı

Liste Fiyatı: 15.022 TL
8.763 TL

Ürün Kodu DGEX007

Modern ve rafine bir stili yansıtan evleri zevk sahibi bir şekilde süsleyecek.

Sante Koltuk Takımı

Modern ve rafine bir stili yansıtan evleri zevk sahibi bir şekilde süsleyecek.

Trend ama gerçek ve klişelerden uzak! Sante Koltuk Takımı, modern ve rafine bir stili yansıtan evleri zevk sahibi bir şekilde süsleyecek.

Çiçeklerin ve güneşin zengin renkleri, yeşilin her tonu veya ahşap dokusu. Tarzınız ne olursa olsun; bu sezon evinize mutlaka doğayı anımsatan detaylar katın.

Sante Koltuk Takımı, çağdaş şehirli evlerde doğanın yansımalarını göstermenin en iyi yollarından birini sunuyor. Tek bir akıma bağlı kalmadan birçok doku birlikte kullanılıyor.

Ortaya çıkan sonuç ilham verici: Günümüzün modern siluetlerine sofistike bir duruş kazandırılıyor. Farklı ama uyumlu stil birliktelikleri, birbirini tamamlıyor.

Trend Duyusunu Dekorasyon Bilinciyle Birleştirmek

Sante Koltuk Takımı’ndaki tüm parçalar, sakin çizgilere sahip. Minderlerdeki düğmeli dikiş uygulaması, ince formlu kolçaklar ve uzun ahşap ayaklarla birleşerek zarif bir görünüm ortaya koyuyor.

Geniş oturum, üçlü ve ikili koltukların yatak olabilme özelliği sayesinde koltuk takımının sunduğu konforu ikiye katlıyor. Ayaklardaki metal detaylar takıma genç bir hava katarken; kırlent alternatifleri, tarzınıza dair son bir dokunuş yapma imkanı sağlıyor.

Sante Koltuk Takımı için dekorasyon önerimiz şu: Yolunuzu beyazın ferah ve aydınlık ışığı aydınlatsın. Minimal beyaz parçalar; kitaplarla, dergilerle ve çiçeklerle renklenecek evinizin tamamlayıcıları olsun. Açık renk parkeler, ferahlığı arttırsın.

Ortaya hem trend, hem farklı, hem de yaşanır bir ev çıksın. “Cool”, konforlu ve sade stil kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak koltuk takımı Sante, Doğtaş’ta. 

 
MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Üçlü Koltuk 212cm 96cm 82cm  
İkili Koltuk 162cm 96cm 82cm  
Tekli Koltuk 87cm 96cm 82cm