Siento Yatak Odası Takımı

Siento Yatak Odası Takımı


TL

Ürün Kodu DGEXYA008

Siento Serisi, ceviz ağacının sıcak renk ve dokusunu taş rengiyle birleştiriyor.

Takım:Sürgülü Dolap, Karyola+Başlık, Şifonyer, Şifonyer Aynası ve 2 Adet Komodin’den Oluşmaktadır.

Siento Yatak Odası Takımı

Yatak odalarında ahşap dominasyonu. Siento Serisi, ceviz ağacının sıcak renk ve dokusunu taş rengiyle birleştiriyor. Sade çizgiler, uzun ayaklı tasarımlarla zarif bir resim oluşturuyor. Bütün unsurlar, derin bir uyku için bir arada.

Doğtaş, Siento Koleksiyonu’nda zanaatkar mirasını modern çerçevede yeniden yorumluyor. Sezon trendi masif ahşap görünümü, Siento Yatak Odası Takımı’nın karakterini belirliyor. Sade tasarımlar, kişisel yaşam alanlarında fazla efor sarf etmeden aradığını bulmak isteyenlere yardımcı oluyor. Onu tercih edenler, hip stil tavırları sayesinde ahşabı havalı bir şekilde yatak odalarına taşıyor.

Siento Yatak Odası Takımı’nı bu denli genç dekorasyon kültürüne ait gösteren bir diğer unsur, alçak tasarlanmış ve ahşapla sürtone duruşuyla fark yaratan kapitone yatak başlığı. Siento’da size karyola dışında çok fazla alternatif sunuluyor. Modern tasarımlara sahip komodin, şifonyer ve sürgülü dolapların ebat alternatiflerini ihtiyacınıza göre seçebilir; işlevselliğin sınırlarını kendiniz belirleyebilirsiniz. 

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik  
Sürgülü Dolap 203,4cm 68,9cm 225,8cm  
Karyola+Başlık 167cm 224cm 93,5cm  
Şifonyer 131,2cm 50cm 82,4cm  
Şifonyer Aynası 106cm 1,5cm 64,6cm  
Komodin 2 Adet 65cm 47cm 39,5cm