Siento Yemek Odası Takımı

Siento Yemek Odası Takımı


TL

Ürün Kodu DGEXY0017

Siento’nun doğal materyallerinin sportif formu, genç evlerin yemek odalarını süsleyecek.

Takım: Konsol, Açılır Masa ve 6 Adet Sandalye’den Oluşmaktadır.

Siento Yemek Odası Takımı

Şıklığın yolu bu kez spor parçalardan geçiyor. Son yıllarda estetik algımızı değiştiren sade ve atletik parçalar, yeni sezonda evlerimize dahil olarak yarışın galibi olmaya aday gözüküyor. Siento’nun doğal materyallerinin sportif formu, genç evlerin yemek odalarını süsleyecek.

Spor salonlarından podyuma, oradan sokağa ve yaşam alanlarımıza taşan sportif parçalar, rahat bir görünümü karizmatik hale dönüştürmenin en konforlu yolu. Siento Yemek Odası Takımı’nda temel güzellik algısına hizmet edecek, çok fazla detay içermeyen ama o basit haliyle hafif yaşamanın güzelliğini hatırlatan parçalar var.

Seriyi meydana getiren, ceviz ağacının samimi dokusu. Açılır yemek masası, kalabalık günlerin kurtarıcısı konumunda. Pratik kapaklı dolap ve çekmecelere sahip konsol, yemek ve çatal bıçak takımlarınız için çağdaş bir saklama alanı sunuyor.

Geniş camlı vitrin ve kitaplık, nefis birer tamamlayıcı. TV ünitesiyse çeşitli modül alternatifleriyle evinize uygun tercih yapma imkanı sunuyor. Her parçadaki taş rengi detaylar, yine yeniden gençliğe ve modern dekorasyona çağrışım yapıyor. 

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Konsol 210cm 50,2cm 79,8cm  
Açılır Yemek Masası 121,6cm 90,8cm 77,3cm  
Sandalye 6 Adet cm cm cm