Tiera Koltuk Takımı

Tiera Koltuk Takımı

Liste Fiyatı: 24.279 TL
14.162 TL

Ürün Kodu DGEX005899

Salonunuz için modern görünümlü ve konforlu bir koltuk takımı mı arıyorsunuz? Yenilikçi stili, işlevsel tasarımı, geniş ve ergonomik oturma alanıyla Tiera koltuk takımı, beklentilerinizin ötesine geçiyor!

4+3+ Sabit Berjer Fiyatıdır.

Tiera  Koltuk Takımı

Tiera koltuk takımı, modern şık tasarımıyla salonunuzun havasını tamamen değiştiriyor. Koltukların dış yüzeylerinde ve sırt minderlerinde uygulanan dikey kapitone detayları, tasarıma modern ve lüks bir dokunuş katıyor.

Geniş renk seçeneğine sahip düz ve desenli kumaş alternatifleri arasından yapacağınız seçimlerle özgün tarzınızı yaşam alanınıza yansıtmanız mümkün. Dekorasyon zevkinize göre koltuklarınızı ve berjerlerinizi farklı yapılardaki ceviz ahşap ya da gold metal ayaklarla tamamlayabilirsiniz.

Evinizde misafir ağırlamayı seviyorsanız bu koltuk takımı tam size göre! 4’lü ve 3’lü koltuklardaki sırt minder modülleri, iki farklı oturma derinliği sunuyor. İnce kol tasarımı, oturma alanlarının oldukça geniş olmasını sağlıyor. Sırt minderlerini kaldırarak 4’lü ve 3’lü koltukları kolaylıkla rahat birer yatağa dönüştürebilirsiniz. Maksimum konfor ve modern estetiğin muhteşem birleşimi olan Tiera koltuk takımı ile salonunuzda rahat ve keyifli anlar geçirmeye hazır olun!

 
MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Dörtlü Koltuk(Yataklı) 230cm 90cm 85cm  
Üçlü Koltuk 200cm 90cm 85cm  
Sabit Berjer 78cm 86cm 888cm