Valentin Yatak Odası Takımı

Valentin Yatak Odası Takımı

Liste Fiyatı: 20.076 TL
13.005 TL

Ürün Kodu DGEXYA005512

Yorucu bir günün ardından yatağa girip yorgunluğumuzu atacağımız anı bekleriz. İşte Valentin Yatak Odası Takımı zarif ve sakin görünümüyle hem ruhunuzunu hem de bedeninizi rahatlatmanız için tasarlandı!

Takım: 5 Kapılı dolap+Karyola+Şifonyer ve iki adet Komodin'den Oluşmaktadır.

Valentin Yatak Odası Takımı

Yatak odası gibi kişisel bir alanın size özel, ruhunuzu dinlendiren ve kişiliğinizi yansıtan bir tarafının olması gerektiğini biliyoruz. İşte bu vizyonla yola çıkıp ortaya Valentin Yatak Odası’nın tasarımını çıkardık.

Valentin Yatak Odası Takımı ile farklı kumaşların, materyallerin ve desenlerin mükemmel uyumunu yatak odanızda görmeniz mümkün. Alanınıza göre farklı dolap seçenekleri arasından tercihinizi yapabilir, sevdiğiniz yatak başlığı kumaşıyla kombinleyebilirsiniz! Üstelik kullanım kolaylığı sağlayan sürgülü ya da açılan dolap kapakları seçenekleri, frenli çekmece sistemleri ve bazalar ile aradığınız her şey bu takımda mevcut!

Valentin Yatak Odası Takımı’na göz gezdirdiğinizde dikkatinizi çekecek ilk şey, özenle tasarlanmış yatak başlığı! Odaya ihtişamını katan, eşsiz tasarımlı bu yatak başlığı sayesinde yatak odanız sizin sığınacak limanınız olacak. Dilerseniz bu yatak başlığını, koleksiyonun diğer ürünleriyle de kombinleyebilir, tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Tasarımı, renk uyumu ve akıllı sistemleri ile Valentin Yatak Odası Takımın tümüne ya da herhangi bir parçasına sahip olmak için kataloğumuza göz atmayı unutmayın.

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
5 Kapalı Dolap  223,3cm 61,1cm 219,4cm  
Karyola 180cm 200cm 120cm  
Şifonyer 129,5cm 49,5cm 79,2cm  
Şifonyer Aynası cm cm cm  
Komodin Adet 64,2cm 42,5cm 51,6cm